Odkryj wyjątkową windę dla osób ceniących komfort

winda w domu

Gdy wracasz zmęczony do domu, to wspinanie się po schodach na piętro jest ostatnią rzeczą, na którą masz ochotę. A gdyby tak – zamiast przemierzać kolejne stopnie – wejść do przeszklonej kabiny i bez wysiłku dotrzeć do celu? Teraz możesz spełnić to marzenie, montując w domu komfortową windę Stiltz.

Cicha winda domowa – nowy wymiar luksusu

Jest niemal bezgłośna, kompaktowa i wyróżnia się efektownym wyglądem. Można ją zamontować w niemal każdym miejscu – np. w sypialni, salonie, domowej biblioteczce lub siłowni. Ponadto dwuosobowa winda DUO firmy Stiltz nie musi przylegać do ściany, co stwarza atrakcyjne możliwości aranżacji przestrzeni. Możesz z niej korzystać w tradycyjny sposób lub wyznaczyć zupełnie nowe połączenie pomiędzy pomieszczeniami.

Praktyczna winda na poddasze? Nie tylko!

Zadbaj o swoją wygodę i przemieszczaj się w niespełna 30 sekund z sypialni do jadalni, omijając przy tym schody. Wybierz komfortowy środek transportu pomiędzy gabinetem a biblioteczką na antresoli, aby zawsze mieć w zasięgu ręki lekturę, której akurat potrzebujesz. Zapewnij sobie i swojej rodzinie luksus poruszania się elegancką, domową windą – niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym, czy w dwupoziomowym mieszkaniu. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w windzie na poddasze Stiltz pozwalają ją zamontować w niemal każdym miejscu – i to w zaledwie 1 dzień!

podświetlana winda w domu

Winda DUO – idealna dla seniorów i osób ceniących wygodę

Ten niezawodny i estetycznie wykonany dźwig jest nieocenionym ułatwieniem dla osób starszych, które mają trudności z pokonywaniem schodów. Seniorzy mogą nim podróżować samodzielnie lub we dwójkę, transportując bez wysiłku ciężkie zakupy lub walizki. Korzystanie z cichej windy DUO eliminuje ryzyku groźnego w skutkach upadku ze schodów. Stanowi też szybki i wygodny sposób poruszania się pomiędzy piętrami. Jeżeli mieszkasz z osobami starszymi lub gościsz schorowanych rodziców, to przygotuj dla nich wyjątkową niespodziankę w postaci windy na poddasze. Dzięki niej Twoi bliscy odzyskają samodzielność poruszania się po całym domu – niezależnie od swojego wieku i stanu zdrowia.

winda w domu jednorodzinnym

Winda w domu jednorodzinnym – inwestycja w Twoją przyszłość

Elegancka i komfortowa winda do domu poprawi także Twój standard życia. A jednocześnie będzie stanowiła doskonałą inwestycję w przyszłość. Gdy z czasem zaczniesz tracić sprawność, nie będziesz musiał przeprowadzać się na parter, ani specjalnie przebudowywać domu, aby zlikwidować bariery architektoniczne. Wystarczy, że skorzystasz z windy DUO, dzięki której bezpiecznie oraz wygodnie dotrzesz do swojej sypialni lub na parter. Założenie nowoczesnego oraz funkcjonalnego dźwigu zwiększy też standard Twojego domu i pozwoli Ci uzyskać wyższą cenę, jeśli postanowisz sprzedać dom. Dwuosobowa winda to zatem nie tylko luksusowe urządzenie, które zapewni Ci wygodę, ale także interesująca inwestycja w przyszłość.

 

kobieta przy windzie w domu

Chcesz dowiedzieć się więcej o komfortowej windzie Stiltz? Zajrzyj na stronę www.windy-domowe.pl.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwościach montażu dwuosobowej windy domowej.

Zadzwoń pod nr:

+48 692 44 94 74 | +48 726 422 975 

lub wyślij e-mail na adres: info@windy-domowe.pl

Zapraszamy!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *