Firmowe prezenty świąteczne – co powinno znaleźć się w biznesowym boxie prezentowym?

Zapakowany formowy prezent świąteczny

Okres świąteczny zbliża się do nas wielkimi krokami. Jak każdy z nas z pewnością świetnie zdaje sobie sprawę, jest to okres spędzania czasu w gronie rodziny i bliskich. Jest to także okres długo wyczekiwanego wolnego w pracy i cieszenia się wręczaniem i dawaniem prezentów.

Niemniej jednak każda, dobrze prosperująca firma, również stara się dołożyć wszelkich starań do tego, by umilić pracownikom ten szczególny okres. Oprócz więc tradycyjnego organizowania firmowej wigilii, pracownicy są również nagradzani świątecznymi boxami. Firmy w większości mają wiele wątpliwości odnośnie tego, co w takim świątecznym boxie powinno się znaleźć. Wobec tego, co warto do takiego świątecznego prezentu dla pracowników włożyć?

Firmowe prezenty z logo – jak warto je skomponować?

Firmowe prezenty z logo to miły upominek dla pracowników i zwieńczenie trudnego, przedświątecznego okresu w pracy. Niemniej jednak wiele firm, a raczej sama kadra menedżerska zwykle musi dołożyć wszelkich starań do tego, by takie świąteczne boxy odpowiednio skomponować. Wobec tego co na samym początku powinno się w nich znaleźć? Otóż z pewnością w takim boxie nie może zabraknąć:

  • słodkości– święta to okres smakowitych potraw i słodkości. Z pewnością większość z nas w tym momencie zapomina całkowicie o swojej diecie. Wobec tego do firmowego, świątecznego boxa warto zapakować bombonierki i czekoladki, które z pewnością umilą pracownikom ten wyjątkowy okres.
  • kawa i herbata- chyba nikt nie zdziwi się faktem, że w firmowym boxie nie może zabraknąć kawy i herbaty. Jest to najbardziej tradycyjna forma upominku, którą można wręczyć.

Oprócz wyżej wymienionych dodatków, w firmowym boxie świątecznym może się oczywiście znaleźć o wiele więcej. Wszystko jednak w tym momencie zależy już od inwencji twórczej danej firmy.

Firmowe kartki świąteczne- must have w świątecznym boxie

Firmowe kartki świąteczne to kolejny element, którego w świątecznym boxie zabraknąć nie może. Można je zamówić np. w pracowniatadam.pl. Kartki świąteczne na przestrzeni lat stały się prawdziwym i niekwestionowanym symbolem świąt, więc z pewnością warto wręczyć je także swoim pracownikom. Nie zapominajmy jednak o tym, że takie kartki świąteczne pod żadnym pozorem nie powinny zostawać puste w środku! Z pewnością kadra menedżerska może się nieco wysilić i ubarwić je życzeniami płynącymi prosto z serca. Taki niewielki gest z pewnością wprawi wszystkich pracowników w wyśmienity nastrój.

Bombki świąteczne z logo firmy- ich również nie może zabraknąć!

Finalnym elementem i swoistą wisienką na torcie w firmowym boxie powinny być bombki świąteczne z logo firmy. Bombki to również jeden z najbardziej charakterystycznych symboli świąt. Z pewnością więc bomki z firmowym logo będą dumnie i pięknie prezentowały się na świątecznych drzewkach naszych pracowników. Pamiętajmy, że bombki te nie muszą być duże i bogato zdobione. Bardziej chodzi tu o ich symbolikę i pokazanie pracownikom, że o nich pamiętamy i chcemy im ten świąteczny okres maksymalnie umilić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *