Ekrany interaktywne – technologia na miarę XXI wieku

Kobieta używa ekranu interaktywnego

Artykuł sponsorowany.

Urządzenia smart signage od marki Samsung to m.in. ekrany interaktywne, które są pomocą w wielu branżach biznesowych i naukowych. Wyświetlacze LED wliczają się w kompaktową obsługę dla firm, placówek edukacyjnych, a także lokali gastronomicz-nych.

Nauka w dobie cyfryzacji. Postaw na ekrany interaktywne

Jak zachęcić dzieci i młodzież do nauki? Pomocami dydaktycznymi, którymi współcześnie są z pewnością najwyższej jakości urządzenia cyfrowe. Na przykład innowacyjne ekrany interaktywne od Samsunga z serii QBR. Zoptymalizowano je w taki sposób, żeby zapewniały rozdzielczość UHD.

Firma Samsung jest świadoma tego, że zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje – szczególnie w szkołach, gdy ze sprzętu korzysta wiele osób. Dlatego dla bezpieczeństwa uczniów oraz nauczycieli marka stworzyła dotykowy ekran z linii Flip 3. Został on pokryty specjalną, chroniącą przed rozbiciem powłoką, dzięki której – nawet jeśli uległby stłuczeniu, to nie rozsypie się na kawałki, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych monitorów. Urządzenie jest też intuicyjne, co ułatwia jego obsługę. Dotykowy ekran pozwala szybko i płynnie przechodzić do kolejnych treści, jak i samodzielnie je nanosić. Do urządzenia można podłączyć także prywatne sprzęty, jak smartfon, tablet czy laptop, co jest pomocą edukacyjną dla nauczycieli, którzy mogą w prosty sposób na ekranie interaktywnym wyświetlić dodatkowe materiały, które np. przechowywali na prywatnych urządzeniach.

Monitor QBR Samsung – dobrym rozwiązaniem w biznesie

By zwiększyć efektywność biznesowych działań, należy wprowadzić do firmy innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich może być monitor QBR Samsung. Serię tych urządzeń charakteryzuje nowy, harmonijny design, który pozwala na ułatwienie procesu mocowania wyświetlaczy do ściany. Dodatkowo powoduje, że będą one lepiej do niej przylegały. Zaletą monitorów z serii qbr jest także smukły tył urządzeń i ich niewielka grubość.

Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że innowacyjne wyświetlacze dodatkowo mogą napędząć wydajność firmy. Wysokiej rozdzielczości monitor sprawdzi się podczas służbowych spotkań, konferencji oraz oczywiści biznesowych spotkań z potencjalnymi klientami lub wspólnikami. Treści, które będą płynnie prezentowane, mają większą szansę na zaciekawienie odbiorcy. Monitory biznesowe cechują się również wysokiej klasy rozdzielczościami: rozdzielczością 4K UHD, WQHD i 144 Hz, a także płynnością obrazu, którą zapewnia AMD FreeSync i czas reakcji matrycy 1 ms.

Większość biznesowych monitorów od Samsunga jest wyposażonych w SSSP, czyli Samsung Smart Signage Platform. Jest to wszechstronne rozwiązanie upraszczające instalację oraz samo utrzymanie ledowych wyświetlaczy. Z kolei dzięki Tizen 4.0 – otwartemu mobilnemu systemowi operacyjnemu – firmy mogą cieszyć się stałym rozwojem oraz większymi możliwościami zapewnienia bezpieczeństwa i potencjalnego wypracowania zysków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *